Тісто на кефірі «як пух»

Як зробити тісто як пух – на кефірі воно вийде! Рецепти тіста на кефірі для пиріжків і не тільки для них

Тісто на кефірі «як пух»

У чому ж загадка повітряного тіста? У чому секрет випічки, яка може довго пролежати не тільки не черствіючи, але і залишатися такою ж повітряної і м’якою, не один день?

Все просто – повітряне дріжджове і бездріжджове тісто, «як пух», замішується на кефірі. Здивовані? А ви спробуйте! Ми підібрали для вас найкращі рецепти зовсім простого та складного тесту, «як пух», на кефірі, з дріжджами і без їх використання.

Тісто на кефірі – загальні принципи приготування

• Ретельно замішане тісто, правильно підібрані продукти – в цьому і полягає успіх повітряного, м’якого тіста. На кефірі замішується не один його вид. Повітряне тісто «як пух» на кефірі може бути як дріжджовим, так і бездріжджовим.

• Для борошняних виробів (великих пирогів, булочок або булочок), що випікаються в духовці, краще приготувати дріжджове. Для пиріжків, які будуть смажитися на сковороді, можна приготувати і бездріжджовим. Тісто на кефірі для пиріжків з содою або сиром виходить не менш м’яким і пишним.

• Молочнокислий напій для будь-якого виду тесту можна взяти як свіжий, так і не дуже. Навіть може стати в нагоді прострочений, якщо він не має характерного запаху бродіння. Кефір обов’язково повинен бути теплим, так як саме в такому середовищі розпушувачі і дріжджі активуються краще. Якщо їх змішати з холодним продуктом, тісто вийде дуже щільним.

• Жирність також має неабияке значення. Ідеально підходить для замішування 2,5–3,2% кефір.

• Борошно обов’язково слід пересівати. Це не тільки дозволить прибрати випадково потрапив сміття, але і наситить її киснем, що додасть додаткову пишність тесту.

• Спосіб приготування залежить від виду тіста і описаний в рецептурі. І якщо строго її дотримуватися, то будь замішане тісто на кефірі ніколи вас не підведе.