Відкритий пиріг з повидлом

Вибираємо тісто для приготування відкритого пирога з повидлом – поради професіоналів. Відкритий пиріг з повидлом – за власним рецептом

Відкритий пиріг з повидлом

Пироги – символ російської кухні. Ще на початку двадцятого століття кожна молода господиня, перед тим, як покинути батьківський дім, повинна була навчитись творити тісто» і пекти пироги – це вважалося своєрідним іспитом на зрілість і готовність до самостійного життя. Випічку готували до дня народження і поминкам, до весілля і хрестин, нею зустрічали свята, присвячені збору врожаю, кінець зими. По пирогів судили про домовитості господині, і про її вміння вести господарство, про достаток у домі. Чоловікові, у якого була сама вміла дружина, довіряли вести справи, бути старшим в громаді.

Сучасні блага цивілізації звільнили багатьох жінок від необхідності щоранку ставити тісто для хліба, для пирогів, кулеб’як, розтягаїв та інших видів традиційної російської випічки, без якої зовсім недавно були немислимі свята і будні слов’ян, коли кожна господиня могла продемонструвати свою майстерність. У найближчій кондитерської або булочної можна купити все, чого душа забажає. Але куплені вироби, з випеченими власноруч пирогами, ніколи не зрівняються. Між масовим виробництвом здоби і майже ритуальним приготуванням домашнього пирога завжди буде існувати величезна різниця.