Пиріг з абрикосами в мультиварці

Самі сонячні пироги – з абрикосами в мультиварці. Швидко готуємо наливний, пісочний, бісквітний пиріг з абрикосами в мультиварці

Пиріг з абрикосами в мультиварці

Абрикосові пироги зіпсувати досить непросто, так вже хочеться самому спробувати і пригостити близьких ласощами з м’якоттю сонячних фруктів.

Ну а в мультиварці, і це багатьма помічено, результат завжди стабільний. Спеціально підібрані варіації рецептів дозволять підібрати той, що доведеться вам до душі.

Пиріг з абрикосами в мультиварці – загальні принципи приготування

• У всіх рецептах пирогів використовуються свіжі, добре визрілі абрикоси. Але не завжди такий фрукт можна придбати. Тому свіжі абрикоси при необхідності можна замінити свіжозамороженими або консервованими у власному соку. Свіжі плоди перед використанням слід добре промити і видалити з них кісточки.

• Абрикоси для пирогів не використовують. Їх розламують на половинки, нарізають часточками або невеликими шматочками, іноді перетирають на ситі або перебивають в пюре блендером. Подрібнені фрукти використовують для прикраси пирогів, додають в тісто або заливають ним. Нерідко з подрібнених абрикосів готують начинку для пирога або змішують їх з сирною.

• Тісто в основному готують самостійно. Воно може бути сипучим, рідким бісквітного типу або пісочним. Для більш простий та швидкої випічки можна скористатися замороженим листковим тестом.

• Пироги з абрикосами це не тільки смачний десерт до повсякденного чашечці чаю. Оригінально оформлені, вони можуть замінити святковий торт.