Швидкий пиріг з цибулею і яйцем

Швидкий пиріг з цибулею і яйцем – без клопоту! Рецепти швидкого пирога з цибулею і яйцем: заливні, відкриті, в лаваші і млинцях

Швидкий пиріг з цибулею і яйцем

У весняно-літній період особливою популярністю користуються швидкі пироги з цибулею і яйцем.

Приготувати їх просто, а смак перевершить всі очікування, не кажучи вже про користь такої випічки.

Такий пиріг стане прекрасним доповненням до легкого літнього супу.

Швидкий пиріг з цибулею і яйцем – основні принципи приготування

Тісто для швидкого пирога з цибулею і яйцем готують на основі кефіру, натурального йогурту або сметани. Воно може бути рідким, і пироги з такого тіста називають заливними. У форму вилити половину тіста, поверх нього розкладають яєчно-цибульну начинку і заливають її зверху рештою тестом. Це самий простий і швидкий спосіб приготування пирога.

Швидкий пиріг з цибулею і яйцем можна приготувати з листкового тіста, млинців або лаваша.

Для начинки потрібно брати досить багато зеленої цибулі, так як в процесі термічної обробки він осідає. Його миють, обсушують і дрібно кришать. До речі, зелений лук можна додавати не тільки в начинку, але і безпосередньо в тісто.

Відварені яйця, охолоджують і чистять. Їх дрібно кришать або крупно труть. Потім їх перемішують з зеленим цибулею. З яєць можна зробити заливку. Збити їх зі сметаною або майонезом і залити отриманою сумішшю шар зеленої цибулі. Для таких пирогів готують досить щільне тісто на кефірі або сметани. Потім його перекладають у форму і формують бортики. В отриману форму викладають шар цибулі і залити яєчною сумішшю.