Бісквітний торт в мультиварці

6 кращих рецептів бісквітного торта в мультиварці. Як приготувати бісквітний торт в мультиварці – швидко!

Бісквітний торт в мультиварці

Святкове застілля або звичайний недільний чаювання не обходиться без смачного і пишного бісквітного торта з кремом, фруктами або горіхами. Але у багатьох господинь бісквіт виходить не дуже смачним. Спробуйте спекти бісквітний торт в мультиварці. В цій дивній кухонних помічниці бісквіт завжди виходить пишним і смачним.

Загальні принципи приготування бісквітного торта в мультиварці

Мультиварка – чудова помічниця на кухні. Багато страви готуються в ній швидко і легко. Ось і для приготування бісквітного торта в мультиварці не потрібно багато часу та особливого кулінарного мистецтва. Можна не сумніватися: бісквітний торт в мультиварці обов’язково добре пропечеться і не опаде.

Для приготування ласощів слід взяти дуже свіжі яйця. Якщо ви збираєтеся вперше готувати бісквітний торт в мультиварці, не забудьте, що борошно потрібно просіяти кілька разів. Це дозволить не лише позбутися можливих грудочок, але і наситить борошно повітрям, що допоможе вашому тортику вийти особливо пишним і м’яким.

Як і для будь-якого бісквіта, для приготування бісквітного торта в мультиварці слід попередньо відокремити яєчні жовтки від білків, причому постаратися зробити це акуратно, щоб білки не потрапило ні краплі жовтків.

Зазвичай жовтки збиваються з допомогою міксера з цукровим піском. Треба добитися того, щоб вони перетворилися в щільну, гладку масу. Білки для бісквітного торта в мультиварці слід збити окремо до утворення дуже міцної піни. Щоб перевірити готовність, можна скористатися ложкою: зачерпнути трохи і перевернути. Якщо білкова маса готова для приготування бісквітного торта в мультиварці, білки з ложки не вивалятися.

Необхідно дотримуватися і температурний режим. Щоб бісквітний торт в мультиварці добре пропікся і не осел, не відкривайте чашу до повної готовності ласощі або, у всякому разі, протягом 30 хвилин.

Після того як бісквітний торт в мультиварці запечеться, його слід акуратно витягти і розрізати на дві або більше коржів; для цього можна скористатися струною або волосінню.

Прошарувати бісквітний торт в мультиварці можна заварним або масляним кремом, а також вершками, вареним згущеним молоком або варенням. Прикрасити готовий бісквітний торт, приготований в мультиварці, непогано горіхами, фруктами або кремом.

Зазвичай рекомендується просочити коржі сиропом або спеціальним просоченням з додаванням міцного алкоголю (лікеру, коньяку та іншого). Однак якщо ви не любите мокрий бісквіт, його можна і не просочувати. Але в будь-якому випадку треба дати прослоенному торту постояти хоча б пару годин у холодильнику.