Рецепти на дитячий День Народження

Кращі рецепти на дитячий День Народження: прості, корисні, смачні. Чим пригостити малюків у дитячий День Народження?

Рецепти на дитячий День Народження

Провести домашній День Народження для дитини – завдання не з легких.

Якщо потрібно влаштувати справжнє свято з запрошенням гостей, то обійтися черговим тортом, газованою водою і фруктовим салатом не вийде.

Доведеться поламати голову і проявити неабиякі кулінарні здібності, щоб і гості, і сам іменинник залишилися задоволені частуванням.

Втім, все не так складно, як може здатися.

Звичайно, доведеться скористатися особливими рецептами на дитячий День Народження і освоїти кілька прийомів оригінальної подачі страв. Зате вийде справжнє свято, яке принесе море задоволення не тільки дітям, але і дорослим.

Рецепти на дитячий День Народження – загальні принципи приготування

Головне правило рецептів на дитячий День Народження – не подавати дітям нічого шкідливого, потенційно небезпечного. Відповідно, вибір інгредієнтів для закусок, основного гарячого блюда і солодощів істотно знижується. Що можна використовувати?

Список простий: хліб, вершкове масло, натуральна шинка, курка, яловичина, овочі, сир, сметана, йогурт, фрукти. З цього нехитрого набору можна спорудити не просто красивий, але казково красивий і смачний стіл.

Від чого слід відмовитися: костистая риба, груба печінка, гриби. Обережніше з яйцями! Обов’язково дізнайтеся у батьків, чи немає у дитини алергії на яйце або горіхи, якщо такі продукти є у відібраних рецептах на дитячий День Народження. Все це продукти-алергени. Природно, ніякого майонезу, консервів, покупних кондитерських виробів з довгим переліком Е-консервантів на столі бути не повинно.

Принципи приготування:

• м’ясо обов’язково повинно бути рубаним, м’яким. Допускається використання якісних сосисок;

• закуски зручніше робити «на один укус», тобто у вигляді канапе;

• соуси можна робити на основі свіжого натурального йогурту або м’якого сиру, змішуючи з зеленню, натертим маринованим огірочком, крапелькою кетчупу або соєвого соусу.