Пиріг з малиною в мультиварці

Шість рецептів пирогів з малиною в мультиварці: бісквітних, заливних, з манки

Пиріг з малиною в мультиварці

Влітку хочеться готувати що-небудь смачненьке зі свіжими фруктами і ягодами. І правильно: варення і крем дочекаються своєї черги взимку. А зараз саме час порадувати домашніх ароматним і смачним пирогом з малиною в мультиварці.

Загальні принципи приготування пирога з малиною в мультиварці

Малина-улюблена багатьма за свій дивовижний смак і аромат. Вона багата вітамінами і кислотами. Незвичайно приємний кислуватий присмак і божественний аромат пирога з малиною в мультиварці припадуть до смаку майже всім.

Однак, якщо комусь вони не подобаються, можна злегка замаскувати їх, додавши вишню або чорну смородину, а також послабити, змішавши ягоди з яблуком. Але повністю приховати цю яскраву ягоду в начинці не вдасться. Якщо вам вона вже дуже не по душі, пиріг з малиною в мультиварці – страва не для вас.

Випікають пиріг з малиною в мультиварці зазвичай близько години; ще хвилин 30 – 40 піде на приготування тіста. Якщо ви вирішили зробити пісочне тісто, треба дати йому вилежатися в холодильнику хоча б півгодини. У цьому випадку на приготування пирога з малиною в мультиварці в цілому піде більше двох годин. Треба розрахувати час, щоб не було ніяких розчарувань.

При приготуванні бісквітного тіста краще витратити трохи більше часу і збити білки і жовтки окремо: це допоможе зробити тісто більш м’яким і повітряним, а пиріг з малиною в мультиварці – більш пишним.

Малину перед приготуванням треба добре промити. Але робити це треба дуже акуратно, адже ці ягоди дуже ніжні і швидко дають сік. Крім того, як всім відомо, на малині часто бувають черв’ячки, буде недоречно, якщо вони опиняться в пирозі.

Тому попередньо треба малину перебрати, відокремивши зім’яті ягоди. Покласти хороші малинки в друшляк і на одну хвилину опустити у велику миску з розчином солі (1 столова ложка на літр води); комахи, якщо вони там є, спливуть, їх треба зібрати шумівкою, а малину в друшляку пару разів на хвилину опустити в миску з чистою холодною водою. Тепер залишилося тільки обережно облити ягоди прохолодною водою з ковша або душа. Ягоди готові до того, щоб стати начинкою пиріг з малиною в мультиварці.