Тісто для піци без дріжджів

Тісто для піци без дріжджів – без промахів! Рецепти бездріжджового тіста для піци: на сметані, майонезі, кефірі та на воді

Тісто для піци без дріжджів

Піца. Від цього слова потечуть слинки не тільки в італійців. Популярні відкриті пироги завоювали весь світ, і їх готують майже в кожному будинку. І якщо дріжджове тісто вимагає певних знань і умінь, то прісної цього нічого не потрібно! Все що необхідно – це тільки змішати продукти в певних пропорціях.

Тісто для піци без дріжджів – загальні принципи приготування

Для бездріжджового тіста використовується просеянная пшеничне борошно. Також до неї можуть додаватися висівки, кукурудзяна мука. Для ароматних основ кладуть сушені італійські трави, томатну пасту або пюре з шпинату. Все залежить від рецептури.

Що ще кладуть у тісто:

• Рідина: вода, молоко, кисломолочні продукти.

• Спеції: сіль, цукор, ароматні трави і прянощі.

• Яйця сирі, іноді готують без них.

• Масло. Додається завжди. В ідеалі використовується оливкова олія, але можна взяти і інше.

Сода і розпушувач – вірні супутники бездріжджового тіста для піци. Саме вони не дають випічці стати твердою і щільною після приготування. Всього кілька грамів соди або розпушувача, додані в тісто, повністю змінюють його структуру. Цими інгредієнтами не можна нехтувати!

Бездріжджове тісто для піци після замісу обов’язково залишають полежати. Це дає масі еластичність, полегшує формування основи. Виняток – рідкі види бездріжджового тіста для піци. Їх можна використовувати відразу після замісу.