Салат з капусти з яблуком

Салат з капусти з яблуком – вітамінна підзарядка! Рецепти салатів з капусти з яблуками для буднів і розвантажувальних днів

Салат з капусти з яблуком

Свіжий салат з капустою і яблуками – прекрасне доповнення до будь-якої страви.

А у тих, що худнуть людей він часто виступає в ролі вечері.

Така закуска багата на вітаміни і має приємний смак.

Рецептур вітамінного страви багато.

Вдаримо по смачним і корисним салатикам?

Салат з капусти з яблуком – загальні принципи приготування

Капусту вибираємо свіжу, соковиту. Необов’язково білокачанну. Смачні і цікаві салати виходять з червонокачанної і пекінської капусти. В основному овоч нарізають соломкою. Якщо він не дуже м’який, то перетирають руками.

Яблука для салатів треба використовувати кислі або хоча б кисло-солодкі. Не підійдуть м’які і пухкі фрукти. Потрібно вибирати тверді, соковиті і хрусткі. Їх можна буде легко порізати соломкою або акуратними кубиками. Шкірку з фрукта зазвичай видаляють, але бувають і винятки.

Морква в основному використовується свіжа. Вибирається соковитий і яскравий овоч. Коренеплід промивають, очищають, натирають або просто ріжуть соломкою.

Чим заправляють капустяні салати з яблуками і морквою:

• маслами;

• сметаною;

• лимонним соком;

• майонезом.

Часто додають зелень, горішки та інші овочі. Іноді в салати кладуть сир, ковбасу, зелений горошок, м’ясо, кукурудзу. Ці інгредієнти роблять страву ситним і поживним. Салати з капусти з яблуками і морквою роблять мешанными або листковими. Найчастіше готують безпосередньо перед вживанням, так як свіжі овочі не піддаються зберіганню.