Коржики з сиром і зеленню на сковороді

Коржики з сиром і зеленню на сковороді – паличка-виручалочка господині. Добірка рецептів коржів з сиром і зеленню

Коржики з сиром і зеленню на сковороді

Смачне тісто, ароматні трави, солонувато-кислуватий присмак сиру – чудова річ ці сирні коржики з зеленню!

Готуються вони дуже просто, тому часто виручають господиню, коли потрібно швидкий перекус для близьких або прийшли несподівані гості.

Гарні вони до вечірнього чаю або сніданку, а в поході або подорожі їм немає рівних: хлібці з сиром і зеленню смачні в холодному вигляді і довго не псуються.

Основні принципи приготування коржів з сиром і зеленню

Тісто для коржів може бути самим різним. Це і пишне дріжджове, і зовсім пісне просте на воді, і ніжне кефірний, і дуже м’яке заварне, навіть томатне! Звичайно, коржі з різного тесту будуть відрізнятися один від одного.

Сир також в різних рецептах береться різний. Твердий, який натирається. М’який типу Фети, його частіше ріжуть шматочками. Плавлений копчений, плавлений у вигляді сирків, а також вершковий, який намазується на корж. Іноді сир втручається в тісто, використовується як начинка, а в деяких рецептах його намазують на половинку коржі і накривають другою частиною, виходить такий собі пиріжок.

Що стосується зелені, то відповідними травами будуть кріп, петрушка, кінза, а також зелений лук, часник. Можливі й інші рослини.

Технологія виготовлення проста, хоча є варіанти. У деяких зелень втручається в тісто, іноді з’єднується з тертим сиром, якщо це коржі з начинкою. Смажаться вироби найчастіше на сковороді.

Для смаження використовується невелику кількість рослинної олії або процес йде на абсолютно сухій сковороді.

Подаються сирні коржики з зеленню разом з чаєм, кавою, молочними напоями. Їх можна вживати і з супом, намазувати якимись паштетами, олією, сметаною.