Дієтичні супи

Дієтичні супи – 10 кращих рецептів перших страв, корисних для здоров’я. Секрети простий і смачної їжі: дієтичних супів

Дієтичні супи

Мета будь-якої дієти – оздоровлення організму. Пов’язана дієта з проблемою зайвої ваги або з будь-яким із симптомів нездужання – вона є важливим доповненням до лікування і, чи не єдиним заходом для профілактики різних захворювань, в тому числі і надмірної ваги. Крилата фраза Гіппократа – «ми те, що ми їмо» – без перебільшення вже сотні років працює на благо здоров’я. Зрозуміло, за умови дотримання цієї рекомендації стародавнього цілителя.

І хоча ця стаття призначена, в основному, для російськомовної аудиторії, все ж, хочеться відповісти на запитання одного американця, «навіщо росіяни варять салати?» Це питання розповідає про те, що дієтичні супи, як і супи, взагалі – далеко не є пріоритетним стравою в американській кухні, як і уявлення про те, що суп складається з води на 50% саме тому, що вода – основа життя. Зате в російській кухні – дієтичні супи з’явилися чи не з тих пір, як людству стало відомо, що їжу можна готувати на вогні. Правда, в ті часи ще не було відомо ні про дієти, ні про дієтичні супи. Але саме вони – щі і юшка, бурячник і окрошка, вуха і кальян, тетеря та інші види – і були «родоначальниками» здорової і корисної їжі.

Тому любителям фастфуду варто було б навчитися «варити салати» і перейняти кращі традиції дієтичних супів. І не тільки в російській кухні, але і в інших кухнях народів, що населяють Росію, Азію і Європу.

А для нас, з сказаного випливає, що нове – забуте старе. Спробуємо пояснити основні етапи приготування різноманітних дієтичних супів, вже у світлі сучасних відкриттів дієтології та кулінарії.