Розсольник з нирками – кращі рецепти. Як правильно і смачно приготувати розсольник з нирками

На Русі з десятого століття були відомі «росольные» страви. Слов’яни високо цінували властивості ропи, а тому щедро присмачували ароматною солоної рідиною перші і другі страви, додавали її в десертні пироги і пиріжки. Сьогодні розсіл частіше вживають в чистому вигляді, а єдине блюдо, куди його додають – суп розсольник.

Розсольник з нирками   кращі рецепти. Як правильно і смачно приготувати розсольник з нирками

Суп можна варити на чому завгодно – м’ясі, рибі, птиці, потрухах або грибах. Як зварити розсольник з нирками? Багато зусиль ви не витратите, зате страва вийде смачним, ароматним і досить пікантним.

Розсольник з нирками – підготовка продуктів та посуду

Якщо ви вирішили приготувати таку страву, дуже важливо серйозно поставитися до підготовки нирок. Якщо їх неправильно обробити, страва буде зіпсовано неприємним запахом бруньок, так як цей орган видільної системи зберігає в собі всі секрети життя тварини, відфільтровуючи шкідливі речовини від корисних. Разом з тим, правильно приготовані нирки порадують вас ніжним смаком і приємним ароматом.

Отже, з нирок тонким гострим ножем зрізаємо плівки і жир, після чого розрізаємо продукт на чотири частини. Добре промийте, покладіть в каструлю, заповнену водою. Доведіть воду до кипіння і тут же злийте. Продукт потрібно промити під проточною водою. Знову заповніть каструлю водою і знову поставте на вогонь. Варіть нирки близько 95 хвилин. Зніміть каструлю з вогню, дістаньте субпродукт і, охолодивши, дрібно поріжте. Бульйон, в якому варилися нирки, не підходить для приготування супу. Тому в каструлю знову набирається вода, доводиться до кипіння, і по черзі опускаються нирки, інгредієнти, які варяться довго (картопля, крупа), потім – які готуються швидко (зажарка, солоні огірки, гриби).

Інгредієнти, що наведені в рецептах нижче, підібрані з розрахунку на 2,5 літра води.

Рецепти розсольнику з нирками: