Як варити суп

Легкий на смак і в приготуванні суп: як варити суп. Секрет приготування з найпростіших продуктів: швидко і смачно

Як варити суп

Розсольники – збірна назва великої родини супів, загальною ознакою, у яких виступає присутність в рецепті солоних (квашених) огірків, або грибів.

Такі супи дуже гарні і корисні після бурхливих застіль, так як, помірно подразнюють шлунок, сприяють виділенню шлункового соку і появі апетиту навіть після бурхливих узливань.

Будучи практично незмінним стравою в меню недорогих їдалень і кафе, розсольники, тим не менше, згадуються в літературі як улюблене блюдо купецтва і дворянства минулих століть.

Готували їх на Русі споконвіку, і тому список рецептів налічує десятки варіацій.

Ось лише найбільш типові.

Як варити суп – загальні принципи приготування

• Розсольники готують на м’ясному або рибному бульйоні з додаванням крупи і солоних огірків. Класично, розсольник вариться з перловою крупою, але анітрохи не гірше вийде такий суп, зварений з рисом.

• Для приготування м’ясного бульйону підходить абсолютно будь-який вид м’яса або птиці. Більш наваристим буде суп, якщо взяти м’ясо на кістці або цільну тушку птиці.

• Рибу для розсольнику, також як і м’ясо, можна підбирати на свій смак, головне, щоб продукти були свіжими і якісними.

• Закладаємо крупу перебирають від сміття і інтенсивно промивають гарячою, а потім холодною водою. Перед опусканням в бульйон її відварюють, або додають в сирому вигляді.

• Огірки прийнято брати солоні, але при відсутності їх можна замінити квашеними або маринованими. Перед додаванням в розсольник огірки подрібнюють теркою або ріжуть невеликими шматочками, потім пасерують або трохи припускають (гасять) у малій кількості основного бульйону.

• Крім крупи і огірків можна додавати картоплю, солоні гриби. У розсольник з солоними грибами, огірки не кладуть.

• Подають суп із зеленню і приправляють сметаною. В рибні розсольники сметану можна не додавати.