Житній хліб в мультиварці

Рецепт житнього хліба в мультиварці – в кулінарну скарбничку. Житній хліб в мультиварці – смачно, швидко і досить просто

Житній хліб в мультиварці

Здавна вважалося, що найбільш корисний і здоровий хліб – це саме житній. Іноді під житнім хлібом розуміють деякі сорти чорного хліба: Бородінський, Московський, житній та інші. Основним інгредієнтом житнього хліба є житнє борошно, яка за своїми властивостями дуже корисна і багата вітамінами групи В.

Смак житнього хліба не сплутаєш ні з яким іншим. Багато людей, що їдуть за кордон, нудьгують саме з житнього краюшке хліба.

Житній хліб корисний тим людям, хто страждає серцево-судинними захворюваннями, має проблеми з травною системою, до того ж він зміцнює імунітет і знижує холестерин. Але для тих, у кого гастрит і виразка, житній хліб суворо протипоказаний.

Загальні принципи приготування житнього хліба в мультиварці

Використовувати при приготуванні житнього хліба в мультиварці необхідно тільки житнє борошно.

Основна програма, використовувана при приготуванні житнього хліба в мультиварці, Випічка.

Незважаючи на те, що мультиварка сама встановлює необхідний час, стежте за тим, щоб хліб не підгорів і не опал.

Житній хліб можна приготувати трьома способами: на заквасці, без бродіння, на дріжджах.

Краще всього використовувати житнє борошно грубого помелу, тоді користі у хлібі буде більше.

Самий корисний житній хліб готується на заквасці. Від того, що в процесі приготування є молочнокисле бродіння, смак у краюшки неповторний, а аромат такий рідний і пахне дитинством.

Житній хліб належить до среднекалорийным продуктів, за умови, що він готується у домашніх умовах, без домішок і добавок.

Незважаючи на безсумнівну користь чорного хліба, його рекомендують вживати в розумних межах і кількостях.

Житній хліб чудово поєднується з супами і борщем, з копченими продуктами і салом.

У житньому хлібі міститься трохи більше 80 % житнього борошна, залишилася частка припадає на борошно іншого сорту, рекомендують багато господинь борошно пшеничне.