Шарлотка з яблуками і корицею

Шарлотка з яблуками і корицею – улюблений пиріг на новий лад. Як смачно приготувати шарлотку з яблуками і корицею: нові ідеї

Шарлотка з яблуками і корицею

Простий на перший погляд пиріг можна видозмінити так, що не кожен зрозуміє, що це звичайна всіма улюблена шарлотка. Причому удосконалення пирога ніяк не вплинуть на швидкість і простоту приготування, а смак вийде настільки незрівнянним, що вам захочеться експериментувати знову і знову. Сьогодні ми печемо ароматну шарлотку з яблуками і корицею.

Шарлотка з яблуками і корицею – загальні принципи

Пиріг настільки легкий у приготуванні, що готувати його можна хоч кожен день. Тим більше продукти для нього завжди доступні і не дуже дорогі.

Тісто робиться на раз-два: перемішати всі інгредієнти, зазначені в рецептурі, у великій мисці, збиваються. Всі, 5 хвилин і готово. Але навіть просте тісто можна зробити більш цікаве і незвичайне, додавши в нього, приміром, сир, згущене молоко та інше.

Для начинки яблука промивають, очищають і нарізають – теж справа 5 хвилин. Як доповнення можуть служити будь-які інші фрукти, ягоди або сухофрукти.

Далі все викладається в промаслений форму в бажаній послідовності і відправляється або в духовку або мікрохвильову піч на 20-30 хвилин.

Пиріг можна подавати і в гарячому, і в охолодженому вигляді, попередньо прикрасивши або просто так.