Пироги на кефірі з яблуками

Домашня здоба – завжди особа: пироги на кефірі з яблуками. Нескладні рецепти тіста і начинок для пирогів на кефірі з яблуками

Пироги на кефірі з яблуками

Яблучні пироги на кефирном тесті чудові своєю простотою, тим не менш вони при правильному приготуванні виходять соковитими, а яблучний сік, просочуючи повітряне тісто, створює в одному випадку ефект соковитого бісквіта, в іншому – прикрашає гарбузову начинку, або відтіняє смак маку в «Маковее».

Що ж до кефіру тесту, то в пропонованих рецептах воно приваблює здобою і пишністю і, хоча такі пироги зазвичай з’їдаються «з пилу, з жару», тим не менш, залишений під льняною серветкою шматок пирога збережеться кілька днів, майже не втративши первинного смаку.

Пиріг на кефірі з яблуками – основні принципи приготування

• Пироги на кефірі з яблуками – солодка здобна випічка і тому в тісто крім кефіру додають яйця, цукровий пісок, жири – олія, маргарин або досить жирне масло.

• Тісто для манников і медовиків з яблуками, що випікаються на кефірі, додають ще мед або манку.

• Для того щоб пироги добре піднімалися і виходили пишними, кефір або борошно змішують з розпушувачами: харчовою содою або спеціальним розпушувачем.

• У дріжджове тісто для пирогів з яблуками на кефірі, як виявляється з назви, кладуть дріжджі, які розпускають у ледь теплому молоці, і лише потім змішують з кефіром та іншими складовими.

• Яблука можуть використовуватися в якості начинки з іншими продуктами: горіхами, медом, маком, фруктами, а також з гарбузом або додаватися в тісто в подрібненому вигляді.

• Який би вид пирога на кефірі з яблуками – наливна, дріжджовий, листковий, медовий або манник не замовили б вам на десерт ваші домашні, можете сміливо братися за будь. Всі вони відносно нескладні, доступні і, головне, чудово смачні.