Торт «Поліно»

Торт «Поліно» – дуже соковитий і простий. Рецепти різних тортів «Поліно» з листкового тіста, заварного та сметанногоТорт «Поліно»

Торт «Поліно» – невибагливий десерт, який відрізняється дуже простою технологією. Особливо, якщо його робити зі звичайного листкового тіста. При цьому ласощі виходить дуже соковите, солодке і ніжне. Спробуємо?

Торт «Поліно» – загальні принципи приготування

Самим простим і швидким у приготуванні вважається торт «Листкове поліно». Тісто для нього використовується готове. Потрібно його лише розморозити, порізати стрічка і спекти. Далі з отриманих паличок збирається торт, якому надають форму колоди. Всі частини потрібно добре промащувати кремом, який зробить десерт соковитим і ніжним.

Креми для торта «Поліно» з листкового тесту можна використовувати будь-які: вершкові, шоколадні, кавові. Часто в торт додають горішки, а іноді й фрукти, ягоди. Нижче є рецепт домашнього поліна з вишнею, тісто для якого потрібно замісити самостійно. Готового десерту потрібно просочитися, тому робити його краще напередодні. Тоді торт напевно вийде соковитим, зміцніє і не буде розпадатися при нарізці.