Горбуша з сиром в духовці

Горбуша з сиром в духовці: найкращі рецепти для свят і буднів. Готуємо горбушу з сиром в духовці, щоб порадувати домашніх

Горбуша з сиром в духовці

Горбуша з картоплею в духовці – одна з тих страв, які чудово виглядають на святковому столі, але цілком підійдуть і для звичайного сімейного обіду, адже готується риба недовго, а їдять її рум’яної сирної скоринкою зазвичай навіть вибагливі діти.

Тільки треба правильно її приготувати, враховуючи смаки членів сім’ї.

Горбуша – риба досить жирна. Тому в процесі приготування горбуші з сиром в духовці слід уникати використання зайвого жиру, так і сир краще взяти не дуже жирний, якщо є вибір.

Горбуша з сиром в духовці: загальні принципи

Горбушу слід купувати в магазині, якому ви довіряєте пам’ятаючи про те, що зараз у продажу нерідко можна зустріти підфарбовану рибу, видавану за червону. Якщо колір продукту здається неприродним, від покупки краще відмовитися.

Краще вибирати цілу тушку з головою. По-перше, легше визначити якість риби: у свіжої риби очі ясні, а зябра яскраві; тьмяні кольори притаманні не надто свіжого продукту.

По-друге, якщо риба заморожувалася, то в цільній тушці збереглося більше соку, а філе або стейки можуть виявитися занадто вымороженными.

Щоб приготувати горбушу з сиром в духовці, можна взяти і велику рибину, і поменше. Якщо за рецептом потрібно філе, то краще вирізати його самого з тушки. Те ж стосується і шматків.

Якщо, готуючи горбушу з сиром в духовці, ви вирішили використовувати пряні трави, то зупиніть свій вибір на традиційних для неї петрушці і розмарин. Тільки пам’ятайте, що розмарин має досить сильний специфічний смак і аромат, спочатку переконайтеся, що вона всім до душі.

Те ж стосується і лимона. Безперечно, лимончик до рибки дуже приємний, але тут не можна переборщити, адже горбуша з картоплею в духовці – це страва з ніжним і м’яким смаком, зайва кислота може безнадійно зіпсувати все задоволення.

Для запікання горбуші з сиром в духовці можна використовувати скляні або металеві форми (перші краще: вони швидше розлучаються з запахом риби), так і конвертики з фольги.