Пиріжки з рисом і цибулею

Пиріжки з рисом і цибулею – ситно і недорого! Приготування пиріжків з рисом, цибулею, яйцем з різних видів тіста, смажених і печених

Пиріжки з рисом і цибулею

Рисова начинка для пиріжків – зовсім не нудне наповнення.

При правильному підході вона може бути дуже смачною і соковитою.

Рецептів пиріжків з рисом і цибулею величезна кількість, як і варіантів начинок.

Приготуємо?

Пиріжки з рисом і цибулею – загальні принципи приготування

Вид тіста для пиріжків і спосіб його приготування залежить тільки від особистих переваг і вільного часу. Можна приготувати традиційну тісто на дріжджах або обмежитися ледачим рецептом. Ще простіше – купити готове тісто, хоча це не завжди смачний варіант.

Загальні принципи приготування фаршу:

• Рис. Завжди відварюється і ніколи не закладається сира крупа. Сорт і вид рису значення не мають. Можна використовувати навіть січку.

• Цибуля. Для пиріжків використовується зелена цибуля або ріпчасті головки. Пір’я нарізаються і завжди додаються в свіжому вигляді. Ріпчасту цибулю можна класти в сирому вигляді, але частіше його пасерують в маслі.

• Яйця. Частіше додаються у відвареному і подрібненому вигляді. Але іноді кладуть у фарш сире яйце, яке з’єднує всі складові і не дає начинці розсипатися.

Ліплення пиріжків рідко викликає труднощі. З технікою знайомі навіть діти. На невеликі коржі розкладається фарш, і з’єднуються краю. Готові вироби смажать в олії або випікають.