Домашнє вино з винограду з рукавичкою

Домашнє вино з винограду з рукавичкою – вихід з положення! Технологія виготовлення домашнього вина з винограду з рукавичкою

Домашнє вино з винограду з рукавичкою

Немає гідрозатвору?

Ну та гаразд!

Допоможе зробити домашнє вино звичайна медична рукавичка.

Вона толково розповість і покаже, в якій стадії напій, не дасть йому перекиснуть і здорово полегшить процес.

Домашнє вино з винограду з рукавичкою – загальні принципи приготування

Хороше вино виходить тільки з сухого, зібраного в сонячну погоду врожаю. Бажано, щоб після дощу пройшло не менше трьох днів. Не можна використовувати обсыпавшиеся на землю ягоди, інакше напою з’явиться землистий смак.

Основні правила:

1. Вибирайте стиглий виноград. В недозрілих ягодах багато кислоти. У сильно переспілих виноградинах могло початися вже оцтове бродіння, яке все зіпсує і вино не вийде.

2. Ягоди не миють, так як на них розташовані природні дріжджі. Але перебрати виноград потрібно ретельно прибрати гниль, сміття, листочки, павутину.

3. Давити виноград потрібно руками, маточками, ну або ногами, як це робили раніше. Не рекомендується для подрібнення ягід використовувати техніку, яка може пошкодити кісточки, зіпсувати смак напою.

4. Для домашнього вина з винограду з рукавичкою зручно використовувати великі банки 10-20 літрів зі стандартним горлечком. При цьому ємність наповнюється не більш ніж на¾. Повинно залишатися місце для піднімається при бродінні піни.

5. Не можна використовувати при виноробстві металеві предмети. Розмішувати майбутній напій потрібно дерев’яними, скляними ложечками, лопатками.

Рукавиця виступає гідрозатворів. Вона не дає надходити в напій кисню, але через маленьку дірочку на пальці поступово випускає газ, що накопичився. За ступенем надутий визначають активність бродіння. Якщо вино грає жваво, то рукавичку додатково фіксують гумкою.