Cок з гарбуза в соковарці

Сік з гарбуза в соковарці – смачний вітамінний напій. Як приготувати гарбузовий сік в соковарці.

Cок з гарбуза в соковарці

Гарбуз – один з найбільш корисних овочів, які ростуть на наших городах.

В основному вони виростають досить значних розмірів. Після того, як овоч розріжуть, зберігається він не довго. Як варіант, з нього можна приготувати сік, щоб нічого не пропало.

Гарбузовий сік в соковарці – основні принципи приготування

Готувати гарбузовий сік не складно, особливо в соковарці. В ній сік не просто вариться, але і відразу стерилізується, що позбавляє від довгого і нудного кип’ятіння банок у воді.

Гарбузовий сік буває двох видів – з м’якоттю і без. З допомогою соковарки модно приготувати обидва цих виду. Отже, вам знадобитися гарбуз і цукор. Кількість останнього визначають за смаком, в залежності від солодощі овоча. Якщо гарбуз дуже солодка, можна обійтися і зовсім без цукру.

Для початку готуємо гарбуз. Її миють, чистять від шкірки і насіння. М’якоть нарізають невеликими шматочками. У нижню каструлю соковарки вливають воду до позначки. Зверху встановлюють інші частини приладу. Шматочки гарбуза укладають у верхнє сито і закривають кришку соковарки.

Прилад ставлять на вогонь. Готують велику ємність, куди буде витікати готовий сік.

Якщо ви готуєте сік без м’якоті, то після того як він припинить чинити з трубки, всипте в нього цукор. Щоб вийшов сік з м’якоттю, відкривають кришку і помішують розм’якшену гарбуз.

Отриманий сік з цукром ставлять на плиту і прогрівають, але не кип’ятять. Як тільки з’являться перші бульбашки, його розливають по стерильним пляшках або банках. Ємність закупорюють кришками, перевертають і залишають остигати, накривши ковдрою.