Квас з цикорію

Квас з цикорію в домашніх умовах: з лимоном, м’ятою, хлібною закваскою. Як приготувати смачний квас з цикорію в домашніх умовах

Квас з цикорію

У списку самих смачних і освіжаючих літніх напоїв квас з цикорію займає почесне місце. А все завдяки незвичайному смаку, оригінального аромату і велику користь для організму. Це напій хороший не тільки в літню спеку: завдяки чудовим смаковим властивостям його можна пити в будь-який час року.

Квас з цикорію в домашніх умовах можна приготувати буквально за кілька годин. Його безперечна перевага в тому, що не потрібно возитися з примхливої хлібною закваскою. Напій чудово вгамовує спрагу, бадьорить і може стати прекрасною заміною магазинної газованій воді, пакетованим сокам та іншим шкідливим продуктам.

Квас з цикорію – загальні принципи приготування

Для приготування квасу з цикорію ви домашніх умовах не потрібно ніяких особливих пристосувань. Інгредієнти змішуються і витримуються при кімнатній температурі. Хтось робить напій в скляних банках, хтось в півторалітрових або п’ятилітрових пластикових пляшках. Тара повинна бути чистою.

Воду для квасу можна брати будь-яку: артезіанську, джерельну, чисту питну, кип’ячену водопровідну. Особливі поціновувачі стверджують, що відтінки напою залежать від якості води. Однак більш значний вплив на смак надає кількість того або іншого компонента. Пропорції можна змінювати: комусь хочеться отримати менш кислий смак, комусь більш насичену нотку цикорію.

Єдине, на що потрібно звернути увагу, так це на температуру витримки продукту. Справа в тому, що обов’язковим компонентом напою є дріжджі. Якщо перетримати його в теплі або під жаркими сонячними променями, дріжджі забродять, і вийде не квас, а брага.