Настоянка на чорносливі

Настоянка на чорносливі: секретів – немає! Чорносливовий настрій в рецептах настоянки чорносливу на горілціНастоянка на чорносливі

Лікувальні властивості трав, коренів та плодів рослин відомі тисячі років, і люди використовували їх, як єдиний доступний джерело, в боротьбі з різними хворобами, готуючи відвари на воді. З появою спирту не тільки підвищилася ефективність використання лікарської сировини для лікування, але і з’явилася нова галузь, яка займає у сучасній промисловості одну з лідируючих позицій.

Кожна настоянка володіє унікальним складом. Насамперед, не можна забувати, що будь-який рецепт настоянки містить спирт і рослинні компоненти: алкоголь буває різної якості, а трави, коріння, листя і плоди – джерело вітамінів, мінералів і мікроелементів; разом і окремо компоненти будь настоянки по-різному впливають на організм.

Настоянка чорносливу на горілці або на самогоні – не виняток, і, в залежності від призначення вона може бути смачним, що зігріває і бадьорить напоєм, а також цілком може служити цілющим бальзамом, враховуючи властивості плоду.