М’ясо з вишнею

М’ясо з вишнею – на столі не буде зайвим! Рецепти м’яса з вишнею: у сковороді, рукаві, фользі, під буженину і дрібними шматками

Мясо з вишнею

Хочете здивувати гостей або порадувати домочадців кулінарними шедеврами?

Тоді приготуйте м’ясо з вишнею!

Кисленька ягода гармонійно поєднується як зі свининою, так і з яловичиною.

Вишневий сік наситить м’ясо, наповнить кожен шматочок незвичайним ароматом і зробить шалено смачним.

М’ясо з вишнею – загальні принципи приготування

Для ароматного м’яса з вишнями найчастіше використовують шматки свинини або яловичини без кісток. Але будь-який рецепт також можна адаптувати під птицю. Наприклад, качку або курку, які також чудово поєднуються з ягідними соусами.

Перед приготуванням м’ясо промивають, потім ретельно обсушують серветками. На шматках не повинно залишатися вологи, яка буде заважати проникненню ягідних соків. Нарізати м’ясо можна будь-якими шматочками, але з урахуванням рецепту приготування. Деякі рецепти вимагають цілого шматка, який вимочується, шпигається, натирається і запікається бужениною.

Які вишні використовують:

• свіжі;

• заморожені;

• консервовані ягоди в своєму соку.

Обов’язково видаляють кісточку. Якщо блюдо з соусом, то в більшості рецептів він готується з вишневого соку. Чистого або розведеного бульйоном, водою. В ідеалі використовується справжній, вичавлений сік з вишень. Але не в сезон його добути складно, тому можна взяти покупної з пачок.

Особливої обережності вимагає додавання спецій. Їх не повинно бути багато, не з усіма прянощами вишня поєднується. Суворо дотримуйтесь рецептом і ні в якому разі не кладіть готові приправи для м’яса, шашлику і тому подібні. Страву можна безнадійно зіпсувати.