Заливний пиріг з сайрою

Заливний пиріг з сайрою – ще, ще, ще один шматочок! Рецепти приголомшливих заливних пирогів з сайрою і овочами, крупами, яйцями

Заливний пиріг з сайрою

Сайра консервована – відмінна начинка для заливних пирогів! Готується така випічка відносно просто, вимагає трохи часу, і вона точно доведеться до вподоби домочадцям. Виберемо найкращий рецептик?

Заливний пиріг з сайрою – загальні принципи приготування

Основою тесту для заливних пирогів зазвичай є наступні продукти: кефір, сметана, майонез. До них додають яйця, іноді в рецептурі присутні додаткові жири: масло, маргарин, розтоплений смалець. Завжди додаються розпушувачі, можна використовувати звичайну соду. Принцип замісу тіста дуже простий – зазвичай всі інгредієнти змішуються ложкою або міксером. Настоюватися масі не потрібно.

Сайру для начинки використовують консервовану в олії або у власному соку. Рідину видаляють. Шматочки риби подрібнюють, змішують з іншими інгредієнтами.

Що додають до сайра:

• рис відварний;

• яйця;

• овочі;

• зелень.

Найчастіше начинку прокладають між двома шарами рідкого тіста. Але іноді в форми викладають всю начинку і заливають зверху. У цьому випадку тісто роблять рідшою, ніж для оладок, щоб воно проникло між шматочками риби і інших інгредієнтів.

Випікаються пироги заливні в духовці при 180-190 градусах 30-45 хвилин. Якщо використовується мультиварка, то час залежить від висоти (товщини) вироби. Але найчастіше вистачає 50-60 хвилин.