Заливний пиріг з яблуками

Заливний пиріг з яблуками – аромат на весь будинок! Рецептури заливних пирогів з яблуками на кефірі, сметані, майонезі, молоці

Заливний пиріг з яблуками

Ох вже ці яблучка! Чого тільки з ними не готують! Але особливо вдалими виходять заливні пироги. У будинку повинно пахнути пирогами, особливо з яблучними. Пора спекти!

Заливний пиріг з яблуками – загальні принципи приготування

Основне гідність заливних пирогів – це дуже швидке і просте тісто. Зазвичай воно має рідку консистенцію, як маса для оладок. Склад теж схожий: яйця, цукор, молочні продукти. Іноді в тісто добавляють і інші інгредієнти. Можна приготувати заливний пиріг на основі звичайного бісквіта, вийде звична для всіх шарлотка.

Яблука в тісто можна використовувати будь-які. Згодяться навіть зіпсовані, мляві фрукти. Все зайве можна обрізати. Бажано, щоб плоди мали кислинку. Тоді пиріг вийде смачніше. Але якщо яблука солодкі, то їх теж можна використовувати. Для смаку злегка збризкайте лимонним соком або розведеною кислотою, до речі, теж можна додати цедру в пиріг. Яблука укладають на дно форми під тісто або зверху на основну масу. Можна прокладати начинку між двома шарами.