Горілка на винограді

Горілка на винограді – домашні технології настойок з «родзинкою». Настоянка з винограду на горілці – рецепти без строгих регламентів

Горілка на винограді

Виготовлення домашніх настоянок багато століть тому поклало початок лікеро-горілчаному виробництву, але сучасний промисловий асортимент настоянок все одно не зменшив запал домашніх майстрів з приготування настоянок. Тому рецепти цього алкогольного напою постійно оновлюються та поповнюються.

Домашня настоянка нерідко являє собою технологію випадкових збігів, постійний пошук і експеримент, результати якого деколи буває важко передбачити. Саме так з’явився джин, біттнер, вермут, бальзам, «Ерофєїч», лікер. Ці алкогольні напої мають подібні технології з приготуванням настоянок.

Виноград – особливий плід, а виноградне вино, як цілющий напій, неодноразово згадується навіть у Біблії. Але виготовлення домашнього вина – тривалий, витратний і дуже трудомісткий процес, і, на жаль, він, в силу об’єктивних причин, доступний не всім. Купити 2-3 кілограма свіжих ягід і пляшку горілки, щоб приготувати цілющий еліксир – набагато простіше. Але деякі базові знання для цього необхідні.