Пиріг з картоплею в мультиварці

Пиріг з картоплею в мультиварці – грибний, овочевий, м’ясний, курячий, сирний, пісний. Кращі рецепти пирога з картоплею в мультиварці

Пиріг з картоплею в мультиварці

Готувати в мультиварці досить просто, головне викласти всі інгредієнти в потрібній послідовності, трохи почекати і ось, смачний обід або святкове блюдо готове.

Пиріг з картоплею в мультиварці – це відмінний варіант для швидкого вечері або частування раптово наскочили гостей. Основною перевагою такого пирога є доступність всіх інгредієнтів і мінімум підготовки.

Пиріг з картоплею в мультиварці – загальні принципи приготування

Пиріг з картоплею в мультиварці можна готувати з різноманітного тіста: дріжджового, здобного, холодцю. Дріжджове тісто підходить для тих, хто хоче поїсти і має вільний для приготування час. Переваги здобного тіста в тому, що воно готується швидко і досить легко, і немає необхідності чекати підняття тесту. Ну а холодець тісто – це просто знахідка для рецептів на швидку руку, готується з простих продуктів, виходить нітрохи не гірше «повноцінної» основи для пирога.

В начинку пирога, крім безпосередньо самої картоплі, можуть входити наступні продукти: овочі, м’ясо, гриби, сири, зелень. Всі продукти очищаються, нарізаються. Далі або проходять попередню термічну обробку, або викладаються в сирому вигляді та готуються разом з тестом.

Варіантів приготування пирога з картоплею в мультиварці багато, вибирайте той, що вам більше по душі, готуйте і сміливо кличте всіх до столу. Друзі та близькі будуть задоволені.