Чебуреки на окропі

Чебуреки на окропі – вони з пухирцями та хрусткі! Добірка рецептів для приготування смачних чебуреків на окропі

Чебуреки на окропі

Заварювання прісного тіста окропом – найпростіший спосіб облагородити його. При використанні найпростіших і дешевих продуктів можна отримати приголомшливо смачну основу для будь-якої страви. Але особливо вдалими виходять чебуреки. Ще б! М’ясо і хрустке тісто – бомбезний дует!

Чебуреки на окропі – загальні принципи приготування

Заварювання тіста можна робити на вогні або додавати окріп безпосередньо в миску з борошном та іншими інгредієнтами. Результат буде трохи відрізнятися. Але практично завжди тісто виходить м’яке, пластичне і зручний в роботі. Після смаження на чебуреках будуть дрібні пупиришки, завдяки яким вони не стають «гумовими».

Загальні принципи:

1. Борошна заварюється тільки мала частина. Зазвичай третину або четвертинка від загальної кількості. В іншому випадку нічого не вийде.

2. Після заварювання не можна відразу додавати яйця, вони можуть згорнутися, особливо якщо додавання борошна відбувалося на воді.

3. Якщо в рецепті присутній горілка, то її теж потрібно додавати в теплу масу.

4. Сіль часто додається в муку. Але краще кидати у воду, щоб усі крупинки розчинилися.

Тесту обов’язково потрібно відлежатися Тому його готують у першу чергу. Потім роблять м’ясний фарш. Хоча, він може бути і картопляним або грибним, такі рецепти теж є нижче.