Пиріг на кефірі на швидку руку

Пиріг на кефірі на швидку руку – доступно! Кращі рецепти пирогів на кефірі на швидку руку: з повидлом, яблуками, рибою та ін.

Пиріг на кефірі на швидку руку

Немає часу або просто немає бажання вистоювати годинами біля плити, щоб порадувати своїх рідних ароматною ситної випічкою?

У таких випадках стануть справжнім порятунком рецепти пирогів на кефірі на швидку руку.

Начинку для пирога ви обираєте виходячи зі свого смаку або в залежності від того, що на даний момент у вас є в холодильнику.

Пиріг на кефірі на швидку руку – загальні принципи приготування

Безсумнівними перевагами всіх цих рецептів є мінімальний набір інгредієнтів і швидкість приготування випічки. На заміс тесту йде максимум 5 хвилин, на приготування начинки від 1 до 5-7 хвилин на випікання 20-30 хвилин.

Основними інгредієнтами тесту є кефір, борошно і яйця. Для того щоб тісто піднялося і стало повітряним і ніжним використовують соду або розпушувач. Кефір підійде будь-якої жирності, яйця беріть тільки свіжі, а борошно перед замісом просеиваете.

В залежності від виду начинки додатковими інгредієнтами тесту можуть стати цукор, вершкове масло, майонез та інші продукти.

А ось сама начинка – це простір для фантазії. Ви можете використовувати все, що душі завгодно. Найпопулярнішими варіантами вважаються: курка, консервована риба, гриби, картопля, капуста, яйце, зелень. А також солодкі начинки: яблука, сухофрукти, ягоди, варення і джеми, і багато іншого.

В основному половину готового тіста заливають в підготовлену форму, потім викладають начинку, після покривають залишками тіста. Але можна і поекспериментувати: наприклад, залишити верх пирога відкритим або розділити тісто не на дві, а на п’ять частин, викладаючи його упереміш з начинкою. А можна спочатку викласти начинку, а потім все залити тестом. Кому як подобається, точного припису немає, головне, щоб тісто було приготовлено за рецептом, все інше на ваш розсуд.