Заварний крем з яйцями

Технологія приготування заварного крему з яйцями і десертів на його основі. Секрет кондитерів – заварний крем з яйцями

Заварний крем з яйцями

Заварний крем з яйцями – шедевр в руках кулінара. Ніжний смак і можливість створювати різної консистенції дозволяють широко використовувати крем в кулінарії. Їм можна промазати корж з майже будь-якого тесту при формуванні торта або прикрасити його поверхню. Можна використовувати як начинку булочок, круасанів, тістечок або кексів.

Заварні крем з яйцями і десерти з ним – загальні принципи приготування

• Заварний крем з яйцями можна приготувати кількома способами: на плиті, в мікрохвильовій печі, прогріванням на водяній бані або заварюванням основної маси за допомогою киплячої рідини. Для цих цілей найчастіше використовують концентрований, цукровий сироп.

• У приготуванні можуть використовуватися як цільні яйця, так і окремо взяті білки або жовтки. З додаванням свіжих яєць або жовтків, як правило, готують рідкі креми, які використовуються в кулінарії для промазування тортів. Часто їх застосовують у якості начинки заварних тістечок або здобних булочок. При використанні білків виходять щільні, повітряні креми. Вони добре тримають форму і не тануть, що дозволяє використовувати їх для прикраси десертів. Нерідко білковим кремом наповнюють трубочки з листкового тіста.

• Будь-заварний крем з яйцями може виступати й самостійним десертом. Такі частування доповнюють свіжими, консервованими або замороженими фруктами, ягодами та іншими компонентами.