Вегетаріанські котлети

Вегетаріанські котлети – турбота про здоров’я своїх близьких. Рецепти вегетаріанських котлет з овочів, круп, бобових і т. д.

Вегетаріанські котлети

Багато хто вважає, що вегетаріанські котлети готують тільки ті, хто змушений дотримуватися дієти або не може дозволити собі купити м’яса.

Це в корені не вірно, адже правильно приготовані вегетаріанські котлети нітрохи не поступаються за смаком м’ясним, і припадуть до смаку навіть самим вимогливим гуранам.

Вегетаріанські котлети – основні принципи приготування

Вегетаріанські котлети готуються набагато швидше, що дозволяє зберегти більше корисних мікроелементів та вітамінів. Такі котлети різноманітять ваш раціон під час посту. Крім того, в них міститься мінімум калорій, а значить, вони не представляють загрози для вашої фігури.

Котлети готують з овочів, бобових або круп. Перед подрібненням їх ретельно миють до прозорої води. Подрібнюють продукти з допомогою блендера, терки або м’ясорубки.

Якщо ви використовуєте фрукти або овочі, які темніють від контакту з металом, подрібнюйте їх на пластмасовій тертці.

Подрібнені овочі залишають на деякий час, після чого ретельно віджимають.

Бобові відварюють до м’якості, після чого охолоджують. Перекручують на м’ясорубці або в блендері. З круп готують в’язку кашу.

У фарш додають дрібно порізану цибулю і часник, пропущений через часникодавку. Щоб котлети тримали форму, у фарш додають яйця або борошно.

З отриманої маси роблять котлетки невеликого розміру, щоб їх легше було перевертати. Потім їх панірують у сухарях або борошні. Котлети обсмажують або запікають у духовці. Так само їх можна приготувати на пару. У такому разі котлети не панірують.