Супи-пюре

Такі смачні і прості супи-пюре. Спробуйте приготувати смачний і простий суп-пюре – прості рецепти, доступні продукти

Супи пюре

Приготування супу-пюре не особливо відрізняється від класичних, прозорих супів, тоді як смак у них дещо інший.

Такі супи рідко роблять гострими і, переважно, варять з маложирного м’яса, а то й зовсім на овочевому відварі.

Переваги таких супів в тому, що завдяки своїй густоті вони швидше викликають відчуття насичення, тому їх часто використовують в щадних і відновлювальних дієтах.

Прості рецепти супу-пюре – загальні принципи приготування

• Суп-пюре вариться як на бульйоні, так і на воді. Для приготування простих супів в основному використовується очищена вода, але якщо у вас є заздалегідь зварений м’ясний бульйон, можна приготувати на ньому. Це ніяк не зіпсує страву, а тільки зробить його більш поживним і ситним.

• Якщо бульйону немає, можна взяти охолоджене філе курки, нарізане невеликими шматочками або додати в суп в процесі варіння нежирну варену шинку.

• Всі овочі і коріння перед приготуванням ретельно обмивають і очищають, після чого подрібнюють і відварюють до готовності, тобто повного розм’якшення. У деяких випадках коріння трохи обсмажують, і тільки після цього додають до них інші інгредієнти в послідовності, зазначеній рецептурою.

• Після закінчення варіння суп у гарячому вигляді перетирають через сито з чарунками невеликого розміру або подрібнюють блендером, в результаті чого і виходить суп-пюре.