Коржі на молоці

Коржі на молоці замість хліба і булочок до основного блюда і чаю. Кращі рецепти коржів на молоці, приготованих на сковороді

Коржі на молоці

Практично в кожній кухні світу є свої рецепти обсмажені на сковороді або запечених в духовці коржів, які можуть бути солодкими, гострими, пряними.

Ми розглянемо найпопулярніші і найменш затратні з них.

Коржі на молоці – загальні принципи приготування

В основному готують коржі на воді та борошні, але можна зробити випічку і на сметані, кисляку, кефірі та молоці, вимішуючи тісто не тільки з додаванням пшеничного борошна, але і кукурудзяного, гречаного, рисового і ін.

Для додання звичайним коржикам ситності і нових смаків їх випікають, використовуючи в якості начинок: сири, м’ясо, гриби, овочі, варення, сир, фрукти та інше, а в якості додатків: спеції, прянощі, трави.

Коржі на молоці можна подавати до супів, других страв, чаю, молока. Виходячи з цього, готують їх здобними, прісними, солодкими, часниковими, сирними та іншими. Подають коржі на молоці і в гарячому, і в холодному вигляді, за бажанням полив вершковим маслом, прикрасивши зеленню. Також, якщо коржик готувалася без начинки, її нерідко використовують в якості основи для бутербродів з сиром, ковбасою, шинкою, м’ясом.