Суп гороховий з ковбасою

Суп гороховий з ковбасою: бюджетний варіант ситного першої страви. Рецепти супу горохового з ковбаскою: вареною і копченою

Суп гороховий з ковбасою

Суп гороховий з ковбасою стримає корисний продукт харчування – горох.

Найчастіше суп з горошку готують саме з копченою ковбасою, хоча існує безліч різних рецептів цієї страви.

Загальні принципи приготування супу з горошком і ковбасою

Щоб блюдо вийшло смачним, необхідно правильно підготувати продукти. Сушений горох потрібно залити чистою прохолодною водою, тоді вона швидше звариться. Колотий горох попередньо можна не замочувати. Інгредієнт добре розварюється в самому процесі приготування страви.

Для варіння гороху потрібно від 15 до 90 хвилин. Все залежить від сорту вживаного продукту, часу його замочування та власних пристрастей. Адже комусь подобається вживати цілі горошини, а хтось віддає перевагу горохове пюре.

У киплячий гороховий суп з ковбасою холодну воду підливати не варто. Краще додати окріп, щоб горошини добре розварилися.

Варто звернути увагу на те, що гороховий суп-пюре слід розминати в гарячому вигляді.

Подрібнену ковбасу можна покласти в каструлю в киплячий бульйон з горохом або в сковороду з цибулею і морквою. Такий інгредієнт додасть страві незабутнього аромату.

Готову страву необхідно заправити зеленню. Горох може викликати здуття живота. Якщо в кожну тарілку додати невелику кількість кропу, можна уникнути неприємних відчуттів в кишечнику, а блюдо придбає унікальний смак.

Не варто забувати про традиційні сухариках. Їх можна приготувати в мікрохвильовій печі і подати разом з супом з гороху.