Ковбаса з яйцями на сковороді

Холостякам, студентам і ледарям – ковбаса з яйцями на сковороді. Як смажать ковбасу з яйцями на сковороді по-французьки і по-вірменськи

Ковбаса з яйцями на сковороді

За народним прислів’ям простіше пареної ріпи нічого бути не може, навіть яєчня.

А ми не станемо сперечатися, адже ковбаси з яйцями, та на сковороді, та з помідорами, грибами і сиром можна приготувати таку смакота!

Ковбаса з яйцями на сковороді – загальні принципи приготування

• Для таких страв беруть варені або копчені ковбасні вироби. Їх нарізають кубиками, соломкою чи кружальцями, після чого обсмажують самостійно або з іншими продуктами: грибами, сиром, томатами, цибулею та картоплею.

• Сирі яйця розбивають на обсмажену ковбасу або готують з них суміш, якою заливають «подушку» з обсмаженої ковбаси. Часто з ковбаси з яйцями на сковороді готують гарячі бутерброди.

• Колір шкаралупи яєць, на жаль, мало впливає на їх смак. Куди більше впливають корми і умови утримання несучок. Якщо у вас є надійний постачальник домашніх яєчок, краще брати продукти у нього. Домашні яйця, як правило, значно смачніше.

• Не економте на якості ковбасних виробів, особливо варених. Практично в будь-якому представленому рецепті можна замінити «варенку» на копчену, смак помітно зміниться, і ви отримаєте декілька іншу страву.

• Класична яєчня готується на ковбасах типу «Краківської» або «Аматорської, зі шпиком». Якщо калорійність страви не критична, можете вибрати такі сорти.