Салат з редьки і моркви

Легкий освіжаючий салат з редьки і моркви. Кращі варіанти дієтичного салату з редьки і моркви з різними заправками

Салат з редьки і моркви

Соковита, щільна редька – овоч з характером.

Ідеальна пара для неї – це пружна солодка морква.

Салат з редьки і моркви найчастіше з’являється на нашому столі пізньої осені та взимку, коли природний запас свіжих овочів підходить до кінця.

Гостро-солодка парочка – в буквальному сенсі вітамінна бомба.

Кращого засобу для зміцнення імунної системи і профілактики сезонного грипу важко собі уявити. Вартість такого природного «імуномодулятора» копійчана, а користі від нього більше, ніж від розрекламованих аптечних засобів.

Проте господині люблять салат з редьки і моркви зовсім не за його безсумнівну користь, а за чудовий легкий і свіжий смак. Саме взимку страва особливо виручає. Його можна подавати до будь-якого м’яса, відвареної картоплі, рису, запечених або тушкованих овочів. Для приготування салату з редьки і моркви годиться не тільки зелена або біла, але і чорна редька.

Урізноманітнити смак основних компонентів можна різними інгредієнтами: іншими овочами, яблуками, грушами, чорносливом, горіхами, грибами, авокадо, м’ясом, ягодами (брусницею, наприклад). Для заправки салату з редьки і моркви підходить майонез, йогурт, сметана, олійно-лимонна емульсія.