Дієтичний суп-пюре

Як приготувати ситний дієтичний суп-пюре:кращі рецепти. Нескладні дієтичні супи-пюре овочеві і не тільки

Дієтичний суп пюре

Будь-якій людині, не з чуток знайомого з дієтичним харчуванням добре відомо, що, мабуть, найсерйозніша, загальна риса всіх дієт – відчуття голоду, яке іноді буває нестерпним.

Перемогти його можна, в тому числі і використовуючи замість прозорих супів, густі супи-пюре.

Їх готують, виходячи з конкретними дієтами, але найчастіше це овочеві супи на легкому, «нульовий», бульйоні.

Дієтичні супи-пюре – загальні принципи приготування

• Дієтичні овочеві супи-пюре варяться на овочевих відварах або воді. При бажанні зварити більш поживний суп, їх можна готувати на нежирному бульйоні, звареному з пісного м’яса, переважно з філейної частини, не містить жиру. Куряче філе – найбільш підходящий варіант у виборі м’яса для варіння дієтичного бульйону.

• Для приготування таких супів-пюре можна використовувати будь-які овочі: морква, цибуля, картопля, а також стиглі помідори, буряк та інші. Якщо до них при готуванні додати м’якоть гарбуза, вийде не менш смачний, і в той же час дуже корисний дієтичний суп-пюре, гарбузовий смак якого дуже подобається дітям.

• Готувати дієтичні супи-пюре не так вже й складно. Подрібнені овочі відварюють до готовності в легкому м’ясному бульйоні, концентрованому овочевому відварі або воді, трохи остуджувати, після чого перетираються в пюре.

• Зажарку і спеції для таких супів не потрібні. Для додання ніжного вершкового смаку вводять нежирні вершки, які можна замінити маложирним молоком або сметаною.

• Якщо, на ваш погляд, супу бракує смаку, при подачі заправте його подрібненою зеленню.