Пиріжки з печінкою

Пиріжки з печінкою – ситне блюдо. Рецепти різних пиріжків з печінкою: на сковороді і в духовці, з додаванням рису, картоплі, яєць

Пиріжки з печінкою

Пиріжок. Рум’яний, пишний, ароматний.

Перед ним складно встояти, особливо якщо начинка готується з печінки.

Корисний продукт заграє новими смаків в поєднанні з повітряним тестом.

Існує безліч рецептів пиріжків з печінкою, ну а тут зібрані найпопулярніші і смачні варіанти. Приготуємо?

Пиріжки з печінкою – загальні принципи приготування

Для печінкових пиріжків найчастіше використовується дріжджове тісто, приготовлене в домашніх умовах. Воно вимагає мінімальну кількість інгредієнтів і в основному складається з пшеничного борошна, дріжджів і рідини (води або молока). Перед приготуванням йому потрібно обов’язково вистоятися, інакше вироби будуть жорсткими і дуже швидко зачерствеют. Іноді для пиріжків використовують листкове тісто, домашнє або покупне.

Начинку для пиріжків можна готувати з будь-якого виду печінки: яловичої, свинячої, пташиної. Вона буде відрізнятися за смаком і запахом. Найніжніша печінка куряча, а суха свиняча. Але багато в чому смак залежить від часу і способу приготування. Ніж довше варити або смажити продукт, тим він буде жорсткіше. Крім печінки у начинку додають овочі, які попередньо обсмажують або тушкують, відварні крупи та яйця. З спецій в основному використовується сіль з перцем.