Сік з гарбуза та моркви в домашніх умовах

Сік з гарбуза та моркви в домашніх умовах підкорює своїм дивовижним смаком: рецепти і секрети

Сік з гарбуза та моркви в домашніх умовах

Різновидів гарбузового соку налічується безліч.

Його з’єднують як з фруктами (апельсин, сливи, груші), так і з ягодами (журавлина, смородина). Але одним з найбільш оптимальних поєднань вважається суміш гарбуза з морквою. І, як не дивно, саме це з’єднання визнається дієтологами найбільш збалансованою смакової композицією, адже своєрідний смак гарбуза чудово нейтралізує моркву.

І гарбузовий, морквяний сік входять в число найбільш корисних напоїв для підтримки хорошого стану здоров’я. Все це завдяки цілому ряду корисних мінеральних елементів і органічних речовин, що містяться в них. До того ж, їх овочевий дует призводить до більшої концентрації жовто-оранжевого пігменту – каротину, який при попаданні в організм перетворюється на всім відомий вітамін A. А він, у свою чергу, корисний для профілактики цілого ряду захворювань.

Такий смачний і простий у приготуванні сік з гарбуза та моркви мало кого зможе залишити байдужим. А в холодні сезони послужить ще й найкращим засобом зміцнення імунітету, очищення організму та його оздоровлення.

Загальні принципи приготування:

• Гарбуз очищаємо від шкірки, насіння і зайвих волокон, нарізаємо на середні шматочки і, використовуючи соковижималку (блендер або міксер), пюрируем. З морквою проробляємо те ж саме. Завершуємо приготування напою з гарбуза та моркви змішуванням овочевих соків. Готово!

• Як правило, пропорції змішування довільні. Морквяний і гарбузовий сік з’єднують у відношенні 1:1. При змішуванні перерахованих овочів з іншими добавками варто пам’ятати, що домінувати завжди буде смак гарбуза, тому її можна брати трохи менше.

• Якщо сорт гарбуза надто солодкий і нудотний, то від додавання цукрового піску можна відмовитися.

• Особливо уважно варто підійти до вибору гарбуза. Для приготування соку рекомендується вибирати гарбуз сорту «мускатна». Хоч вона і дозріває останньої, її плоди вважаються найбільш смачними і приємно солодкими. Вибирайте гладку, не пошкоджену гарбуз, без вм’ятин і з рівним забарвленням.

• Стиглість гарбуза відіграє найважливішу роль. Визначити її не складе труднощів: якщо гарбуз розрізається важко, значить, її плоди уже дозріли. Ще одним визначальним ознакою вважається тверда і трохи подсохшая плодоніжка, збляклі листочки, яскравий колір і матовий наліт.