Пиріг з зеленою цибулею на кефірі

Пиріг з зеленою цибулею на кефірі – смачна домашня випічка. Рецепти пирогів з зеленою цибулею на кефірі в духовці і мультиварці

Пиріг з зеленою цибулею на кефірі

Зелена цибуля завжди додасть пирога свіжості, причому його додають в тісто, так і в начинку.

Тісто на кефірі виходить ніжним і м’яким.

Такий пиріг можна приготувати за лічені хвилини, що особливо важливо, коли несподівано прийшли гості або немає бажання або часу довго стояти біля плити.

Пиріг з зеленою цибулею на кефірі – основні принципи приготування

Тісто на кефірі можна приготувати рідким, дріжджовим або бездріжджовим способом. Простіше і швидше приготувати заливний пиріг. Для цього достатньо з’єднати всі інгредієнти і замісити рідке, однорідне тісто. Якщо у вас є трохи більше часу, можете замісити дріжджове або бездріжджове тісто. В рідке тісто можна так само додати дрібно нарізаний лук зелений.

Начинка з зеленої цибулі та яєць – найпопулярніша начинка, але не варто обмежуватися лише цим варіантом. Насправді існує багато рецептів смачних і різноманітних начинок з зеленим цибулею. Її можна приготувати з сиром, рибними консервами, ковбасою, грибами, шинкою, капустою або сиром.

При цьому варто відзначити, що якщо ви готуєте заливний пиріг, всі інгредієнти бажано піддати тепловій обробці, так як такий пиріг випікається швидко, а значить, начинка може залишитися неповноцінній. Ми зібрали перевірені і нові рецепти пирогів з зеленою цибулею на кефірі.