Пиріг з яблучним повидлом

Пиріг з яблучним повидлом – душевне чаювання. Здивуйте близьких і друзів рецептами пирогів з яблучним повидлом

Пиріг з яблучним повидлом

Звичайно, можна почастувати друзів чаєм з тортом або тістечками, купленими по дорозі додому, в найближчій кондитерської або булочної – це буде звичайний теплий прийом, зі смачним десертом, дотриманням усіх правил етикету та законів гостинності. Якщо подати до чаю пиріг, приготований перед самим приходом гостей, то привітний прийом запам’ятається надовго, разом зі смаком свіжоспеченого пирога. Аромат домашніх пирогів, відчутний навіть за вхідними дверима, розповість гостям, як господарі ними дорожать, як старанно готуються до їх приходу. Навіть якщо пиріг вийде найпростіший, чаювання буде душевним і незабутнім.

Пиріг з яблучним повидлом – основні технологічні принципи

Навряд чи існує більш численний асортимент хлібобулочних виробів ніж пироги. Вони бувають відкритими та закритими, великі і маленькі, для свят і буднів, з простою та складною начинкою, з різних видів тіста. Домашня випічка тим і хороша, що не вимагає неухильного дотримання суворої рецептурою.

Смачний пиріг можна спекти навіть за півгодини до приходу гостей, якщо в будинку знайдеться трохи яблучного повидла, яйця, цукор, небагато масла, і, звичайно, борошно. Можна приготувати тісто з борошна і води, додавши трохи кориці і цукру. Для домашнього пирога з повидлом, головне – творча ініціатива і наявність мінімальної кількості свіжих продуктів.

Нижче представлені рецепти випічки з різних видів тіста, про технології приготування, якого можна написати цілу книгу і неможливо розповісти в одній невеликій статті. Але, якщо приготувати один раз, своїми руками, то жодні поради вже не знадобляться. Найкращий вчитель – власний досвід.

Читайте рецепти, вибирайте, удоскональте та змінюйте їх по своєму смаку. Якщо сподобається яка-небудь ідея – запишіть її в свій кулінарний блокнот.