Варення з абрикосів з ядерцями

Варення з абрикосів з ядерцями – добове, «п’ятихвилинне», царське. Рецепти варення з абрикосів з ядерцями різних горіхів

Варення з абрикосів з ядерцями

Небагато знайдеться солодощів таких легендарних, як абрикосове варення з кісточками.

Діти розповідають страшні історії, про те, що можна померти, об’ївшись кісточками.

Дорослі зачитуються перськими історіями про бенкетах східних шахов, на яких це ласощі вважалося мало не божественним.

До чого гадати, давайте самі приготуємо і спробуємо!

Варення з абрикосів з ядерцями – загальні принципи приготування

• Абрикоси для варення краще всього брати добре дозрілі або трохи недостиглі з зеленуватими «щічками». Перестиглі плоди розваряться в процесі варіння, і в результаті вийде не варення з шматочками фруктів, а повидло. Плоди обов’язково ретельно промивають холодною водою, обсушують і виймають кісточки. М’якоть фруктів розрізають навпіл або нарізають невеликими шматочками. Якщо потрібні цілісні абрикоси, їх злегка розламують з одного боку, а видаляють кісточку невеликий ложечкою.

• Кісточки не викидають. Їх акуратно розколюють молотком або розчавлюють орехоколом. Після чого отримують ядерця, які додаються згодом у варення, в процесі варіння або до цього. При пересыпании фруктів цукровим піском, що знаходиться на поверхні ядерець шкірку видаляють або залишають, все залежить від рецептури. Часто перед витяганням ядерець кісточки прожарюють у духовій шафі. Нерідко в варення додають ядра не з кісточок фруктів, а горіхові (грецького або мигдалю). Вони надають ласощів своєрідний насичений смак.

• Способів варіння смачного абрикосового варення з ядерцями багато і різниця в них не тільки в ступені зрілості плоду, але і в тому, який результат хочете отримати. Якщо хочете ласощі бурштинового кольору з щільними шматочками м’якоті, візьміть на замітку рецепти приготування з одноразової короткої варінням або багатократною з злегка недостиглі абрикосів, вимочених в слабкому содовому розчині.