Пиріг з сиром і абрикосами

Пиріг з сиром і абрикосами – смачний корисний десерт. Рецепти пирогів з сиром і абрикосами з різних видів тіста

Пиріг з сиром і абрикосами

Абрикоси – плоди літа і сонця, смачні не тільки у свіжому вигляді, але і в якості варення або начинки для випічки. Існує маса варіантів пирогів з абрикосами. Для їх приготування може використовуватися різне тісто – дріжджове, пісочне, бісквітне та інші види. Відмінно в начинці абрикоси поєднуються з сиром. Сирна прошарок в пиріг або торт спокійно замінює крем: вона ніжна, м’яка, духмяна. Сир добре вбирає аромати добавок і різні смаки, він відмінно поєднується з різними ягодами і фруктами. Абрикоси будуть вдалим варіантом, оскільки вони досить солодкі, і легка кислинка сиру тут доречна.

Основні принципи приготування пирогів з сиром і абрикосами

Правила приготування сирно-абрикосової випічки пов’язані в першу чергу з видом тіста, яке вибране для пирога. Тут потрібно максимально точно слідувати рекомендаціям.

Сир для начинки бажано подрібнити, пропустити через м’ясорубку або блендер, особливо якщо він сам по собі жестковат.

Абрикоси використовують для пирогів свіжими, консервованими, в деяких рецептах потрібно приготувати з них джем, варення, повидло. Для цього абрикоси миють, іноді чистять від шкірки, прибирають кісточки, подрібнюють і варять з цукром та іншими добавками.

Абрикоси для пирогів бажано вибирати більш стиглі.

Подають пироги з сиром і абрикосами як теплими, так і в холодному вигляді.

Найчастіше для такої випічки необхідні вершкове і рослинне масло, цукор, яйця, борошно. Можливе використання сметани, какао, кави, шоколаду, соди, лимона і лимонної кислоти, трав, спецій, прянощів.

Нерідко простий пиріг з абрикосами і сиром зверху посипають штрайзелем. Це самостійно приготовлена крихта з борошна, масла і інших добавок.