Каша з рису з молоком

Готуємо до сніданку кашу з рису з молоком. Випробувані рецепти каші з рисом, на молоці

Каша з рису з молоком

Каша з рисової крупи з молоком, ну що в ній такого?

А не поспішайте судити!

У цієї страви чимало шанувальників, хто знає, раптом вам доведеться пригощати одного з них?

Не вдарте ж особою в бруд!

Молочні рисові «розмазні» можна зварити смачними і ароматними, так сервірувати фруктами-ягодами так, що, не спробувавши – не здогадатися, що за страва перед вами.

А якщо пахне від тарілки грушами, курагою, чорносливом, а то і улюбленої багатьма гарбузом, то слинки побіжать гарантовано.

Каша з рису з молоком – загальні принципи приготування

• В мультиварці або духовці кашу з рису готують на чистому молоці. Готуючи страву на плиті в каструлі, рисову крупу трохи проварюють у воді і тільки після цього заливають молоком.

• Для приготування молочних каш краще всього брати шліфований круглозерний рис. Саме така крупа містить більше крохмалю, який не дозволяє рисинкам розпадатися, а склеює їх, що робить кашу більш в’язкою.

• Перед використанням рис обов’язково перебирають. У крупі може перебувати виробничий сміття дрібні камінці і погано отшелушенные зерна. Перебрану крупу промивають холодною водою, але недовго, щоб не вимити крохмаль. Після цього її злегка просушують, щоб вся волога зійшла. Якщо цього не зробити, готову страву може вийти рідший, ніж очікувалося.

• Молочні рисові каші можна додавати свіжі овочі, фрукти або сухофрукти. Найчастіше їх готують з гарбузом.

• Для каш з рису на молоці краще всього брати м’якоть добре визрілого овоча. Вона додасть каші яскравий відтінок і своєрідний смак. У приготуванні використовують тільки щільну гарбузову м’якоть, її дрібно нарізають або подрібнюють на тертці. Закладають в молоко разом з крупою або відварюють окремо і потім змішують з нею, розім’явши в пюре.

• Підсолоджують і підсолюють рисову кашу по своєму смаку. В кінці приготування обов’язково присмачують вершковим маслом.