Класичний вінегрет

Як приготувати класичний вінегрет: рецепти. Обов’язковий гість застілля – вінегрет класичний з горошком

Класичний вінегрет

Вінегрети – салати популярні і улюблені багатьма.

Секрет простий, в більшості випадків рецепти складаються з продуктів, які нескладно дістати в будь-який час року, а завдяки різноманітності рецептур зробити 5-7 практично несхожих салатів не так вже й складно.

Не знаєте, чим ще здивувати гостей?

Не може бути нічого простіше, як приготувати вінегрет класичний з горошком. Ну, хіба що замінити його консервованою квасолею. І в тому, і в іншому випадку у вас вийде смачний, ситний салат.

Заправлений олією або майонезом вінегрет непросто смачний, користь його полягає в тому, що велика кількість грубої рослинної клітковини відмінно очищає кишечник. Вінегрети подають і в перший і, особливо, у другий день тривалих застіль. Закусити запітнілу чарочку свіжим вінегретом – відомий спосіб поправити здоров’я у випадку, якщо перший день свята вдався на славу».

Дієтичні, без висококалорійних продуктів, вінегрети класичні з горошком – самі ситні страви, допустимі в більшості щадних дієт.

Діточок також привертають різнокольорові, яскраві салати. У дитячому харчуванні вінегретами відведена роль комори вітамінів, а якщо малюк надлишково набирає вагу, то можна невеликою порцією вінегрету за півгодини до основної їжі трохи зменшити його апетит.