Коржі з шинкою

Вищий бал за просте блюдо – коржі з шинкою. Якщо набридли пиріжки – готуємо смачні коржики з шинкою

Коржі з шинкою

Коржі – чудові родичі настільки популярних пиріжків.

Був час, вони розрізнялися по наявності або відсутності начинки. І готували пиріжки в заможних будинках, а коржі – де простіше.

Часи ті давно пройшли, і коржики з начинкою вже не рідкість, а розрізняють їх з пиріжками… ну хіба що більш округлої, «лепешечной» формою, так тісто зазвичай намагаються зробити пісне і грубе.

Втім – кому що до смаку!

Коржі з шинкою – загальні принципи приготування

• Домашні коржики з шинкою випікають в духовці або обсмажують на сковороді в невеликій кількості рослинного жиру. Їх готують з начинкою і без неї.

• Шинка для коржів згодиться будь-яка. Її подрібнюють теркою або нарізують невеликими тонкими шматочками, після чого змішують з тістом або кладуть в начинку. Часто на додаток використовують подрібнений на тертці сир і подрібнену зелень. Для посилення смаку шинку можна злегка обсмажити, не пересушуючи її шматочків.

• Тісто для коржів можна підібрати дріжджове, на кефірі, сметані чи воді. Готують його навіть з картопляного пюре або консервованої кукурудзи. Борошно в них додають у невеликих кількостях, щоб скріпити між собою інші складові.

• Коржі з шинкою подають до супу і м’ясними стравами замість хліба. Також їх подають до чаю, кави або молочних напоїв.