Куряча печінка з цибулею

Куряча печінка з цибулею – готуємо батькам, дітям і онукам! Підбірка кращих рецептів тушкованої, смаженої курячої печінки з цибулею

Куряча печінка з цибулею

Печінка – корисний і смачний продукт, але дуже примхливий. Дуже часто він виходить сухою і несмачною, тому багато господинь обходять стороною.

Але, насправді, секрети приготування курячої печінки дуже прості. Є декілька хитрощів дозволяють отримати смачні і соковиті страви з мінімальною витратою часу і сил.

Печінка готують з різними продуктами, але найчастіше з цибулею. Смак цих двох продуктів чудово гармонує і дає величезний простір для творчості.

Куряча печінка з цибулею – загальні принципи приготування

Печінка перед приготуванням ретельно промивають і обов’язково обсушують рушником. На продукті не повинно залишатися крапель води та іншої вологи. Потім за допомогою ножа видаляють прожилки, плівки та браковані ділянки. Після чого продукт нарізати шматочками. Але може готуватися і цілком, завдяки своєму невеликому розміру.

Цибулю в основному використовується ріпчаста. Його просто очищають, нарізають. Можна попередньо замаринувати. Курячу печінку з цибулею можна посмажити, згасити або запекти. В якості наповнення використовуються різні овочі, крупи, сир, спеції і зелень.