Прості новорічні торти

Новорічний торт: прості рецепти домашніх солодощів. Новорічний торт – простий рецепт може бути вишуканим і святковим!

Прості новорічні торти

У передноворічні дні турбот на кухні дуже багато, але без самого гарного торта – ніяк! Звичайно, особливий шик – домашня випічка, але де взяти сили і час для неї?

Не хвилюйтеся. У світовій кулінарії досить багато простих і швидких рецептів: «Буде і на нашій вулиці свято!»

У господинь, які не мають достатнього досвіду в кондитерському мистецтві, страх, що може не вийти і святковий настрій буде зіпсовано, завжди присутня. Але, як кажуть: «Очі бояться, а руки роблять!»

Новорічний торт: прості рецепти – основні технологічні принципи

Що важливо для новорічного торта? Легкість у приготуванні і засвоєнні, а також – святкове оформлення. При достатку смачних страв на основному столі, торти з безе, желе, сиру – в самий раз! Вони – не такі ситні і калорійні, як, скажімо, масляний бісквіт. Легкість у виконанні може бути забезпечена рецептом без випічки або в стилі «мурашника», «битого скла» – будь-якого рецепту, не вимагає великих тимчасових і емоційних витрат, такого, щоб діяти напевно.

Звичайно, якщо немає досвіду в декоруванні, то над цим питанням доведеться попрацювати більше. Але певні хитрощі допоможуть впоратися і з цим завданням: в кондитерських відділах продаються кольорові драже, мармелад, зефір, печиво з глазур’ю і багато красивих і смачних елементів майбутнього декору для «зоряної години» господині святкового столу. Виберіть те, що необхідно. Не поспішайте і підбирайте солодощі так, щоб вони поєднувалися з коржами і кремом.

Деякі нескладні прикраси доведеться виготовити самостійно. Не будемо втрачати часу – приступимо!