Заварний сирний крем

Сирний крем заварний – солодощі можуть бути корисними! Кращі рецепти заварного сирного крему і десерти з ним

Заварний сирний крем

Заварний крем з сиром користується популярністю у тих, хто стежить за своєю фігурою, але не уявляє своє життя без солодкого. Крем виходить щільною консистенції, що дозволяє використовувати його для прикраси тортів чи тістечок.

Сирний крем заварний – основні принципи приготування

Використовувати для приготування заварного крему можна домашній або магазинний сир низької калорійності. Все залежить від того, який продукт ви хочете отримати в результаті: живильний або низькокалорійний.

Домашній сир досить дорогий продукт, крім того, його не завжди можна придбати. Але є вихід: його можна зробити самостійно з кислого молока. Його переливають в каструльку і ставлять на вогонь. Прогрівають, поки на поверхні не з’являться пластівці сиру. Друшляк застеляють марлею і виливають у нього вміст каструлі. Краї марлі зав’язують вузлом і підвішують. Через годину у вас готовий смачний, поживний домашній сир.

Крім сиру для крему знадобиться молоко, цукровий пісок, борошно пшеничне та масло вершкове. З молока і борошна варять основу крему до загустіння. Потім її охолоджують. Масло перетирають із цукром і збивають в густу піну. Сир перебивають до однорідності блендером або перетирають через сито.

В охолоджену заготівлю вводять невеликими порціями масло з цукром і сир. Збивають до одержання ніжного гладкого крему.

Для аромату в крем можна додати ваніль або лимонний сік.